Коментарі на сайті

Бульба - Боровець Велика Цвіля 11 жовтня 2016 в 00:48 0
Реферати потрiбно писати з посиланнями на науковi статтi,iсторичнi факти,тощо...Автор не послався у цiй статтi нi на що...Результат-прошло всього п'ять рокiв пiсля написання i вже багато що з його матерiалу стало,м'яко кажучи,дивним... "Багато лиха завдала нашим землям монголо-татарська навала",кровожерлива "Золота Орда"..."Загальнонародна боротьба за визволення з- під польсько-шляхетського гніту, за возз’єднання України з Росією"-взагалi жесть:)! А ось ще "Особливо погіршуються відносини між Росією і Францією, що призвело до Вітчизняної війни 1812 року, де Росія здобула видатну перемогу"!!!Так потихеньку автор дiйшов до 1920 року.I все...Вважаю,що це вiрно.Взагалi,якщо при описуваннi iсторичних подiй , спираючись на марксистсько-ленiнських та iнших трактувальникiв , поступово заходиш у глухий кут ,бо чим ближче iсторичнi подii до сьогодення,тим важче обмалювати iх сучасникам (та ще й односельцям) у рожевих фарбах.Кажучи простими словами-важко казати неправду,коли ще живi свiдки подiй :))Це i безславна польська вiйна 1920 року,колективiзацiя,голод та 2-га свiтова 1939-45 рр.,знов голод...У простiй розмовi iз живими свiдками деяких подiй автор мiг би знайти для себе багато цiкавого...Наприклад,подробицi боiв полякiв та будьоновцiв 1920р та безславноi втечi останнiх ,або що послугувало причиною спалення нашого села 12 квiтня 1943 ? А взагалi,звичайно,що Ваша стаття потрiбна. Треба привертати увагу ,особливо молодi,до iсторii краю.Краще ,як що б це було у форматi форуму,де кожен може розповiсти своi iсторii,якi чув вiд рiдних та близьких,та щоб можна було б iх обговорювати з односельцями. Хай щастить.
aa Велика Цвіля 10 жовтня 2016 в 22:45 0
qaa
Петро Вітаємо Вас, жителі села Велика Цвіля! 28 листопада 2013 в 00:35 0
Землякам моїм, в Цвілі і не Цвілі, моє дружнє Вітання!!!! Петро Ковальчук, року - 59. Засновникам,Ініціаторам,Організаторам - УКЛІН.
Вітаю
Адмiнiстратор Історія школи 13 березня 2013 в 23:11 0
Дякую за коментарi.
0 Історія школи 15 лютого 2013 в 15:13 +1
Я і мої сини
0 Історія школи 15 лютого 2013 в 15:12 +1
Мені пощастило-я вів переписку із засновником цього сайту,навіть запрошував до себе в гості.
0 Історія школи 15 лютого 2013 в 15:01 +1
Чому на цьому сайті немає заміток вчителів школи,чи є інтернет в селі Велика Цвіля?В той час,як я ходив У Велику Цвілю до школи був шанс замерзнути зимою,або бути зїденим вовками.Коли навчалися в другу зміну,то коли проходили мимо двох кладовищ у величезних соснах-в Тайках і поблизу Цвілі-часто бачили вогники вовчих очей та їх виття.
0 Історія школи 15 лютого 2013 в 14:53 +1
Я,Риль Євгеній Натанович,закінчив ВеликоЦвілянську школу в 1961 році,але до цього часу згадую своїх однокласників,добре знав засновника нової школи-її дочка Галя Сербін була моєю однокласницею.Я навчався в школі,яка була біля церкви.З великим теплом згадую і своїх вчителів.Багато випускників школи працює вчителями-я також вчитель.В школу я ходив із села Тайки.Хто прочитав це-відгукніться!!!
0 Історія школи 2 лютого 2013 в 01:11 +1
Я сьогодні дізналася про сайт нашого села від мого земляка, сусіда Сергія Борбенчука, була приємно здивована. Дякую, що с.Велика Цвіля- не залишила  байдужим людину, яка створила такий сайт !!! Дуже цікаво  бачити рідні місця, читати історії про своє рідне село. Так тримати , цвіляни !!! Привіт усім, хто мене побачить і впізнає !!!
Будь ласка.
Дизайн сайту оновлено!
Ігор Пуцик На селі жнива 5 січня 2012 в 03:14 0
Мій батько Пуцик Микола Іванович,в свій час зробив великий внесок в розвиток сільського господарства нашого села,та на жаль тепер про це навіть ніхто не згадає.....
Ігор Пуцик Історія школи 5 січня 2012 в 02:57 0
Я,дуже вдячний ЛЮДИНІ.яка створила офіційний сайт нашого села Велика Цвіля.Сам я корінний цвілянин,але проживаю в столиці.мені дуже приємно,що я можу зайти на сайт і дізнатись історію свого села, прочитати новини.Порадіти за своїх земляків,і їх досягнення!!!Ще раз ДЯКУЮ!!!!
Я,дуже вдячний ЛЮДИНІ.яка створила офіційний сайт нашого села Велика Цвіля.Сам я корінний цвілянин,але проживаю в столиці.мені дуже приємно,що я можу зайти на сайт і дізнатись історію свого села, прочитати новини.Порадіти за своїх земляків,і їх досягнення!!!Ще раз ДЯКУЮ!!!!
Адмiнiстратор Катя Колобчук 16 липня 2011 в 18:36 0
Чудове фото, Катерино
kolia Житомирська область, Житомир 1 квітня 2011 в 13:36 0
В той час коли Кабінет Міністрів бореться з пониженням ціни на бензин, в окремо взятому районі Житомирської області ціни монополізовані. На єдиній заправці смт. Романів ціна на бензин А – 95 «зашкалює» і становить 10,05 грн./літр «Послугами» цієї АЗС (ТОВ Калина) вимушені користуватися і пересічні громадяни району з їх куцими річними бюджетами. На жаль цю АЗС повязують з заступником голови ОДА, який декілька років займає цю посаду і негласно курирує господарську діяльність району.
Інна Історія школи 2 березня 2011 в 14:59 +2
Цікава школа, цікаві люди, хотілося б більше інформації
Валентин Велика Цвіля 21 лютого 2011 в 18:18 +1
Цікава дуже стаття, як раз реферат писати треба на цю тему.

Велика Цвіля, офіційний сайт села - ПОДІЇ | НОВИНИ | ЛЮДИ | ФОТО | СПІЛКУВАННЯ

Внимание Ваш браузер устарел!

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте! К сожалению браузер, которым вы пользуетесь устарел. Он не может корректно отобразить информацию на страницах нашего сайта и очень сильно ограничивает Вас в получении полного удовлетворения от работы в интернете. Мы настоятельно рекомендуем вам обновить Ваш браузер до последней версии, или установить отличный от него продукт.

Для того чтобы обновить Ваш браузер до последней версии, перейдите по данной ссылке Microsoft Internet Explorer.
Если по каким-либо причинам вы не можете обновить Ваш браузер, попробуйте в работе один из этих:

Какие преимущества от перехода на более новый браузер?

  • Скорость работы. Веб-сайты загружаются быстрее;
  • Веб-страницы отображаются корректно, что снижает риск пропуска важной информации;
  • Больше удобств в работе с браузером;
  • Улучшена безопасность работы в интернете.