Новини Житомирщини

Новини на селі

RSS стрічка
У селі Велика Цвіля відкрито дитсадок

За три місяці у Житомирській області відкрили сімнадцять сільських дитсадків, також і в селі Велика Цвіля. 

У Великій Цвілі у розпалі сезон збирання чорниці

Безробітні великоцвіляни влітку збирають чорниці, а восени — гриби та яблука. В сезон по ягоди ходить і зайнята частина селян: вчителі, продавці, працівники медпункту, сільської ради, клубу. Адже платня в селі Велика Цвіля невелика, а гроші за ягоди — суттєва підмога... 

На селі жнива

По всій території України цілий тиждень грози та сильні дощі. Але незважаючи на це,  в селі Велика Цвіля, на полях стоять золотисті копиці соломи з жита та пшениці. Складно, та господарі не чекають і як завжди, сильно та завзято, входять в сезон жнив, і більшість зерна вже у коморах. Хоч і сільгосппідприємств на селі вже здавна не існує, завжди є приватні підприємці, котрі непроти підзаробити в сезон жнив, та допомогти людям зібрати дрогоцінний урожай. 

Безцінне молоко! Приймання молока в селі Велика Цвіля - за новими правилами

Далеко не всі підприємці в селі Велика Цвіля збирають молоко у населення за новими правилами. Цю та інші проблеми заготівлі молока обговорювали на обласному тематичному семінарі у Ємільчинському районі в липні цього року.

Одинока лелека залишився зимувати

Чому залишився лелека та не полетів у вирій ніхто не знає. Та допомогти цьому нонсенсу ніхто не може. Мабуть так хоче природа...

Вітаємо Вас, жителі села Велика Цвіля!

Адміністрація сайту Велика Цвіля сумісно з міжнародним порталом Вікіпедія відкрила нову інформаційну сторінку в відомій Інтернет енциклопедії для історії нашого рідного села. Яку вже переглянули тисячи людей всього світу. 

Велика Цвіля, офіційний сайт села - ПОДІЇ | НОВИНИ | ЛЮДИ | ФОТО | СПІЛКУВАННЯ

Внимание Ваш браузер устарел!

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте! К сожалению браузер, которым вы пользуетесь устарел. Он не может корректно отобразить информацию на страницах нашего сайта и очень сильно ограничивает Вас в получении полного удовлетворения от работы в интернете. Мы настоятельно рекомендуем вам обновить Ваш браузер до последней версии, или установить отличный от него продукт.

Для того чтобы обновить Ваш браузер до последней версии, перейдите по данной ссылке Microsoft Internet Explorer.
Если по каким-либо причинам вы не можете обновить Ваш браузер, попробуйте в работе один из этих:

Какие преимущества от перехода на более новый браузер?

  • Скорость работы. Веб-сайты загружаются быстрее;
  • Веб-страницы отображаются корректно, что снижает риск пропуска важной информации;
  • Больше удобств в работе с браузером;
  • Улучшена безопасность работы в интернете.