Новини Житомирщини

У місті Коростень Житомирської області чоловік випав з аварійного балкона однієї з багатоповерхівок міста разом з поручнями.
У Житомирі розпочався пілотний проект з оцінки рівня надання послуг лікарями. Пацієнти двох лікарень міста можуть оцінити роботу лікарів відправивши SMS з текстом оцінки.
12 липня, стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Понад 6500 випускників шкіл Житомирщини та інші абітурієнти почали подавати документи на вступ...
Жителі Житомирської області, які економного використовували субсидію, можуть отримати грошову винагороду. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України №300, де прописаний чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.
Комунальне підприємство «Управління автомобільних доріг» придбало 416 секцій «лежачих поліцейських» для встановлення на 30 об'єктах
Депутати Житомирської міської ради виділили 7 млн гривень на встановлення 250 теплових лічильників у багатоквартирних будинках.
Мер Житомира Сергій Сухомлин підписав заяву на звільнення головного архітектора міста Євгенії Черкасової. Причиною такого рішення став скандал із МАФом на Корбутівці, який розгорівся минулого місяця.
Співробітники СБУ спільно з прокуратурою і поліцією ліквідували діяльність міжрегіональної організованої злочинної групи, учасники якої ошукали жителів України на понад 75 млн гривень.
В одному з сіл Новоград-Волинського району 17-річна дівчина намагалася накласти на себе руки, вистрибнувши з даху будівлі.
1 липня на представлення нового єпископа в соборі Святої Софії зібралися сотні віруючих.

У селі Велика Цвіля відкрито дитсадок

20 березня 2011 - Адмiнiстратор
article8.jpg

У Ємільчинському районі на Житомирщині тільки з початку вересня по грудень нинішнього року відкрито 17 дитсадочків. Із середини 90-х і до початку нинішнього десятиліття, розповів «Дню» начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Князь, у регіоні спостерігалось постійне скорочення мережі дошкільних закладів, пов’язане із занепадом колгоспів, на балансі яких вони знаходились, - повідомляє Валерій Костюкевич, «День».

Крім того, майно КСП пізніше почали розпайовувати, внаслідок чого дитсадки взагалі залишилися безхозними і руйнувались. В результаті станом на 2002 рік у районі їх діяло всього п’ять, але саме з цього часу почалося поступове відновлення мережі, коли дитсадочки почали створювати при школах, оскільки кількість учнів у них скорочувалась, і до 2009 року їх стало сімнадцять. Із тими, що введені в дію в нинішньому році, нині в районі вже 34 дошкільних заклади, в тому числі шість таких, що діють постійно і де діти перебувають весь день. А 28 садочків відносяться до малокомплектних — у них по 10 — 12 малюків, які приходять на півдня. Одні з найкращих облаштовані при школах у селах Варварівка, Велика Цвіля, Миколаївка. Тепер задоволені і діти, і їхні батьки.

На сьогодні в дошкільних закладах району виховується 620 дітей, що на 202 дитини більше у порівнянні з 2009 роком і становить 44% від усієї кількості дошкільнят. А дітей п’ятирічного віку в них 100%. Згідно з прогнозними показниками щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів, у районі з 2011 року по 2016 рік є перспектива відкриття і відновлення ще восьми дошкільних закладів при загальноосвітніх школах у різних населених пунктах. Але досягти суттєвого результату, зазначив В. Князь, вдалося непросто — довелося сільським і селищним головам (а дитсадки мають фінансуватися з бюджетів сільрад) пригрозити навіть прокурорськими перевірками, щоб кошти, які спрямовувались із районного бюджету на відновлення цих закладів, використовувалися за прямим призначенням.

Загалом у нинішньому році, поінформував «День» виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр Романюк, на дані цілі спрямовано 3 млн. 72 тис. грн., за рахунок яких провели ремонти у приміщеннях, закупили меблі, необхідне обладнання. Крім малюків, яких стало більше внаслідок підвищення народжуваності, в садки пішли діти, які раніше просто сиділи вдома. Нагадаємо у цьому зв’язку, що згідно з реформою шкільної освіти, з 5-річного віку вони мають пройти навчання у цих закладах.
 

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Велика Цвіля, офіційний сайт села - ПОДІЇ | НОВИНИ | ЛЮДИ | ФОТО | СПІЛКУВАННЯ

Внимание Ваш браузер устарел!

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте! К сожалению браузер, которым вы пользуетесь устарел. Он не может корректно отобразить информацию на страницах нашего сайта и очень сильно ограничивает Вас в получении полного удовлетворения от работы в интернете. Мы настоятельно рекомендуем вам обновить Ваш браузер до последней версии, или установить отличный от него продукт.

Для того чтобы обновить Ваш браузер до последней версии, перейдите по данной ссылке Microsoft Internet Explorer.
Если по каким-либо причинам вы не можете обновить Ваш браузер, попробуйте в работе один из этих:

Какие преимущества от перехода на более новый браузер?

  • Скорость работы. Веб-сайты загружаются быстрее;
  • Веб-страницы отображаются корректно, что снижает риск пропуска важной информации;
  • Больше удобств в работе с браузером;
  • Улучшена безопасность работы в интернете.