Новини Житомирщини

У місті Коростень Житомирської області чоловік випав з аварійного балкона однієї з багатоповерхівок міста разом з поручнями.
У Житомирі розпочався пілотний проект з оцінки рівня надання послуг лікарями. Пацієнти двох лікарень міста можуть оцінити роботу лікарів відправивши SMS з текстом оцінки.
12 липня, стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Понад 6500 випускників шкіл Житомирщини та інші абітурієнти почали подавати документи на вступ...
Жителі Житомирської області, які економного використовували субсидію, можуть отримати грошову винагороду. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України №300, де прописаний чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.
Комунальне підприємство «Управління автомобільних доріг» придбало 416 секцій «лежачих поліцейських» для встановлення на 30 об'єктах
Депутати Житомирської міської ради виділили 7 млн гривень на встановлення 250 теплових лічильників у багатоквартирних будинках.
Мер Житомира Сергій Сухомлин підписав заяву на звільнення головного архітектора міста Євгенії Черкасової. Причиною такого рішення став скандал із МАФом на Корбутівці, який розгорівся минулого місяця.
Співробітники СБУ спільно з прокуратурою і поліцією ліквідували діяльність міжрегіональної організованої злочинної групи, учасники якої ошукали жителів України на понад 75 млн гривень.
В одному з сіл Новоград-Волинського району 17-річна дівчина намагалася накласти на себе руки, вистрибнувши з даху будівлі.
1 липня на представлення нового єпископа в соборі Святої Софії зібралися сотні віруючих.

Вітаємо Вас, жителі села Велика Цвіля!

30 березня 2013 - Адмiнiстратор
article17.jpg

Ще одна велика звістка про хронологію нашого красивого та дивовижного села Велика Цвіля. Сумісно з адміністрацією порталу Вікіпедія, ми створили інформаційну сторінку на цьому славнозвісному сайті, де кожен з нас може ознайомитися з детальнішою інформацією про село Велика Цвіля.

Серед розділів, представлених на сторінці Вікіпедії можна знайти інформацію про:

  • географію села
  • історичні події
  • видатні пам'ятки та людей
  • сучасне життя
  • літературу та корисні лінки

Тепер село Велика Цвіля стає ще ближчим для тих, хто живе не в селі, а також більш відомішим для інших громадян

Адміністрація порталу села Велика Цвіля

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1671
Адмiнiстратор # 30 березня 2013 в 23:27 0
Вітаю
Петро # 28 листопада 2013 в 00:35 0
Землякам моїм, в Цвілі і не Цвілі, моє дружнє Вітання!!!! Петро Ковальчук, року - 59. Засновникам,Ініціаторам,Організаторам - УКЛІН.

Велика Цвіля, офіційний сайт села - ПОДІЇ | НОВИНИ | ЛЮДИ | ФОТО | СПІЛКУВАННЯ

Внимание Ваш браузер устарел!

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте! К сожалению браузер, которым вы пользуетесь устарел. Он не может корректно отобразить информацию на страницах нашего сайта и очень сильно ограничивает Вас в получении полного удовлетворения от работы в интернете. Мы настоятельно рекомендуем вам обновить Ваш браузер до последней версии, или установить отличный от него продукт.

Для того чтобы обновить Ваш браузер до последней версии, перейдите по данной ссылке Microsoft Internet Explorer.
Если по каким-либо причинам вы не можете обновить Ваш браузер, попробуйте в работе один из этих:

Какие преимущества от перехода на более новый браузер?

  • Скорость работы. Веб-сайты загружаются быстрее;
  • Веб-страницы отображаются корректно, что снижает риск пропуска важной информации;
  • Больше удобств в работе с браузером;
  • Улучшена безопасность работы в интернете.