Школа

Школа села Велика ЦвіляЗ ініціативи Героя Соціалістичної Праці, депутата Верховної Ради СРСР кількох скликань Сербін Лідії Спиридонівни в 1974 році було збудовано школу на 640 учнів.

Школа запросила в свої стіни прекрасних молодих педагогів. Серед них сім"ї Банчуків, Дорош, Криштафович, Мандзюк, Третяк, Черкус, Веретельник, Лакейчук, Жилюк, Сергійчук, Данильчук, Михнюк, Дмитерчук… Ці зразкові сімейні пари стали основою майбутньої шкільної світлиці.

На роботу педколективу може позаздрити будь-яка міська школа. Директор школи працювала вчитель хімії і біології Жилюк Алла Іванівна. Вона також внесла великий вклад в естетичне оформлення класних кімнат і школи.

Жилюк Микола Романович її чоловік – вчитель фізичного виховання. Певний відрізок часу присвятили навчанню й вихованню підростаючого покоління – дітей. Їх щира любов до професії, постійні пошуки нових форм навчання, володіння методикою роботи, тісні стосунки з батьками дітей, сільською радою – це ті риси, якими вони володіють.

 

Школа значиться однокласною церковно-парафіяльною школою з 22 жовтня 1885 року.

В 1886 році в ній було 48 учнів, з них 43 хлопчики і 5 дівчаток. Першою вчителькою була дочка Новоград-Волинського диякона Людмила.
 

Велика Цвіля, офіційний сайт села - ПОДІЇ | НОВИНИ | ЛЮДИ | ФОТО | СПІЛКУВАННЯ

Внимание Ваш браузер устарел!

Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте! К сожалению браузер, которым вы пользуетесь устарел. Он не может корректно отобразить информацию на страницах нашего сайта и очень сильно ограничивает Вас в получении полного удовлетворения от работы в интернете. Мы настоятельно рекомендуем вам обновить Ваш браузер до последней версии, или установить отличный от него продукт.

Для того чтобы обновить Ваш браузер до последней версии, перейдите по данной ссылке Microsoft Internet Explorer.
Если по каким-либо причинам вы не можете обновить Ваш браузер, попробуйте в работе один из этих:

Какие преимущества от перехода на более новый браузер?

  • Скорость работы. Веб-сайты загружаются быстрее;
  • Веб-страницы отображаются корректно, что снижает риск пропуска важной информации;
  • Больше удобств в работе с браузером;
  • Улучшена безопасность работы в интернете.